LadyLuck & Skrevet 5. juni 2009 #1 Skrevet 5. juni 2009 bare lurer på om det andre som har "spesielle" rutiner rundt vasking etc...
LadyLuck & Skrevet 5. juni 2009 Forfatter #2 Skrevet 5. juni 2009 jeg f.eks klarer ikke vaske sokkene mine sammen med de andre klærene.. da føler jeg de ikke blir rene.. Det verste er skitne mannesokker *gufse*
Little Dreamer Skrevet 5. juni 2009 #3 Skrevet 5. juni 2009 ja jeg venter til alt hoper seg opp og må ta et skippertak;)
Little Dreamer Skrevet 5. juni 2009 #5 Skrevet 5. juni 2009 ja også digger jeg å ta ut loen av tørketrommelen.pluss at selv om jeg hater å vaske hamstrer jeg kluter og rengjøringsmiddel.synes det er gøy å shoppe det..
LadyLuck & Skrevet 5. juni 2009 Forfatter #6 Skrevet 5. juni 2009 hmm.. går ikke med på at vi er de rareste her inne når det gjelder vasking
tonjemor* Skrevet 5. juni 2009 #7 Skrevet 5. juni 2009 Heihei=) Jeg syns det var litt morsomt å lese dette, jeg har faktisk aldri tenkt over det. Det er bare jeg i dette huset som vasker, tørker og bretter klær, så jeg makter ikke annet enn å sortere farger og hive det inn i maskinen på 60 grader =) å vips så ble det rent ;-)
tonjemor* Skrevet 5. juni 2009 #9 Skrevet 5. juni 2009 Nei, men det har jeg nesten ikke... Jeg har bare noen tepper og kjoler som mor min har strikket til vesla. De vasker jeg selvsagt på 40 grader.
therehag Skrevet 5. juni 2009 #10 Skrevet 5. juni 2009 hver gang jeg støvsuger, støvsuger jeg støvsugeren og tørketrommelen! Blir gal av alt loet!! Jeg vasker bladene på plantene en gang i måneden så de ikke blir støvete... Jeg er avhengig av å vaske deler av do og vasken med q-tips... må bare få bort alt... mulig alle andre gjør dette, men de jeg har sakt det til syntes jeg er litt rar;) ikke min feil at jeg ble oppdrat til å ha støv på hjernen;)
LadyLuck & Skrevet 5. juni 2009 Forfatter #11 Skrevet 5. juni 2009 tror du er andre tilfellet jeg hører om som støvsuger støvsugeren (den andre er da meg.. eller det vil si jeg tørker av den med en fuktig klut)
therehag Skrevet 5. juni 2009 #12 Skrevet 5. juni 2009 den blir jo skitten den å vasker den innvendig med klutt når vi bytter pose:) er alltid en så deilig følelse når ting blir rent å pent;) Vant titelen "tidenes vaskeguru" på jobb, hehe;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå