Gå til innhold

Når kom kvalmen???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har ikke hatt et snev av kvalme før nå... Nå er jeg i uke 9.3, og er ganske kvalm store deler av dagen...

Flere som har det slik:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så smått i starten av uke 5, for fullt i uke 6. Sist var jeg veldig kvalm frem til uke 10, så dabbet det litt av, men ga seg ikke før ca uke 16. Gruer meg, men liker det litt også fordi da vet jeg at det er noe som er på gang inni der:)

Skrevet

Har vært kvalm fra uke 4. Kommer og går litt fra dag til dag. Men i det siste har det blitt verre. Nå har brekningene også kommet=(

Var ikke kvalm i forrige svangerskap, så dette er en ny opplevelse for meg.

Skrevet

For min del startet det for to dager siden, jeg er nå 8+2 (tror vi, da!). veldig intenst en stund på morgenen, men det gir seg etter en stund og er ikke plaget utover dagen.

Må planlegge litt annerledes om morgenen en stund fremover tror jeg, stå opp tidligere for å bli ferdig med oppkast før jeg må videre :-)

 

Det fine er jo at det går over om ikke så lenge!

Skrevet

i uke 6 for min del. Mest kvalm ettermiddag og kveld men ikke brekninger. Har to barn fra før, var mest kvalm med hun første, da også på morgenen. Utfordrende å skrive oppgave og ha to små midt oppi dette kjenner jeg, må ta det helt med ro på kveldene..Ja ja, det varer ikke evig!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...