Anonym bruker Skrevet 2. juni 2009 #1 Skrevet 2. juni 2009 Jeg sitter her og skal til å ringe han jeg går ut med, men nå har jeg utsatt det nok, og når han har ringt har jeg latt vær å svare.. Dette høres kanskje veldig dumt ut, og at jeg er veldig barnslig MEN.... Jeg har angst for å snakke i telefonen med folk jeg ikke har snakket mye i telefonen med før, + han prater engelsk ( fra UK, men jeg har selv bodd der lenge) og vi har omgått mye og han har jo hørt meg prate, og jeg har litt problemer med å uttale S-lyden, så jeg synes det blir så flaut om han hører det tydelig på telefonen:( Jeg sitter her med vond mage, jeg vil virkelig ikke ringe ham, men samtidig vil jeg høre stemmen hans, og vi bor litt langt vekke fra hverandre.. Er jeg helt barnslig her nå??
Anonym bruker Skrevet 2. juni 2009 #2 Skrevet 2. juni 2009 hehe. I .iiting here and want have .ex.:-)
Anonym bruker Skrevet 2. juni 2009 #4 Skrevet 2. juni 2009 hehe... .orry da, men kunne ikke dy meg da du hadde problemer med S-lyden:-) Du har da ikke noe å være redd for, .å bare .lapp av du .øte venn:-)
Anonym bruker Skrevet 2. juni 2009 #5 Skrevet 2. juni 2009 umm ok, greit å vite at det finnes folk som VIRKELIG har problemer
Anonym bruker Skrevet 2. juni 2009 #6 Skrevet 2. juni 2009 herregud stakkars da, ikke noe å mobbe noen for!
Anonym bruker Skrevet 2. juni 2009 #7 Skrevet 2. juni 2009 uff,føler med deg,vet hvordan du har det. Jeg har det også sånn til tider,angst for å snakke med enkelte folk... ta deg ett galss vin og prat hehe,det har jeg gjort en gang hehe,og jeg prata som bare det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå