Mammarama=) Skrevet 1. juni 2009 #1 Skrevet 1. juni 2009 Vi vurderer å kjøpe det..Men lurer litt på plassen i den.. Får dere tre barneseter på første rekke? Når dere ikke bruker de to setene bak.. Går det greit for voksne å sitte i de to bakerste setene? Er det andre fordeler/bakdeler med bilen?? Takker så mye for svar=)
Lucie*OgGuttaBoys* Skrevet 1. juni 2009 #2 Skrevet 1. juni 2009 Har ikke denne bilen, men har tittet på den.. Når alle 7 setene er i bruk så har du kanskje plass til å ha en stelleveske i bagasjerommet.. Klarer ikke å huske helt, tror når man skal sitte helt bak så må man gå inn bak, og det kan bli litt knotete hvis man ikke er myk, smidig og kort i bena..
Xmas-magic Skrevet 1. juni 2009 #3 Skrevet 1. juni 2009 Vi har det, og har plass til 3 seter. 3 stk HTS seter, 1 baby-sete og 2 av de store 1-2-3 setene. Har en på 3,5, en på 5 og en på 4 mnd. Det går kjempefint. De bakre setene brukes av barna eller en ungdom, kan til nød brukes av voksne - men helst noen som er korte i bena. Med de to bakerste setene i bruk, er det ikke mye bagasjerom igjen. Men når de ikke er i bruk, er bagasjerommet perfekt! Vi er veldig glad i denne bilen, både vi og ungene sitter høyt og har oversikt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå