Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Først nå ser jeg at ved det 2.søskenforsøket i februar ble det satt inn ett 4-cellet og ett 2-cellet egg.Trodde ikke det ble satt inn egg som var kun 2-cellet?!

Noen med erfaringer?

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg fikk satt inn et 2-delt egg i februar i fjor. Det egget er nå blitt en nesten 7 måneder gammel vidundelig levende pludrende og deilig jente-baby:-) Lykke til!

Skrevet

Jeg ble overstimulert ved første ivf og fikk ikke satt inn noen egg. de ble fryst på dag en. nå har jeg vært igjennom 6 fryseforsøk. ved 3. var det to tocellede - det ble en datter i 2007. nå har jeg fått satt inn to tocellede igjen 3dje søskenforsøk. og venter på resultat - men tror faktisk det skal gå nå. så to celler er ikke nødvendigvis dårlig. her forteller de om delingen og kvaliteten som av og til er to forskjellige ting.

lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...