prematur chris Skrevet 31. mai 2009 #1 Skrevet 31. mai 2009 min sønn på et år har vært innlagt på sykehuset og begynnte der med røde prikker på magen,men nå har det spredt seg til hele kroppn bare ikke i ansiktet.de viste ikke hva det kunne være. han har verken feber eller er dårlig på noen måte. venninda mine sine to barn har også det samme,men legen dems viste heller ikke hva det kunne være. det er ikke blemmer eller noe sånt som tyder på vannkopper, noen som har vært borti det samme?
Snupi27 Skrevet 31. mai 2009 #2 Skrevet 31. mai 2009 høres kanskje ut som varmeutslett? men rart om ikke hadde skjønt det.. emilie startet med prikker på magen i dag og det spredde seg til rygg, bein og armer.. det er varmeutslett hun har
prematur chris Skrevet 31. mai 2009 Forfatter #3 Skrevet 31. mai 2009 ja da er det sikkert det christoffer også har da...er bare på perm fra sykehuset så skal tilbake på tirsdag så da får jeg høre men en annen lege hva det er. tusen takk for svar:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå