Høst:-) Skrevet 31. mai 2009 #1 Skrevet 31. mai 2009 Jeg skal gi barselgave til ei venninne som har fått sin andre jente. Regner med de stort sett har det de trenger av klær o.lig fra førstemann. Forslag til hva jeg kan gi? Noen som har to jenter og husker hva dere satt pris på av gaver? (Har stilt spørsmålet tidligere, men finner ikke innlegget mitt igjen...)
frk.velandre Skrevet 31. mai 2009 #2 Skrevet 31. mai 2009 det jeg trengte mest var strømpebukser å bodyer. det var det jeg brukte mest, å det som ble mest slitt liksom. å jeg har 3 jenter:) ellers så kanskje sommerklær, hvis ikke 1 jente er født på samme tid så nå. da kan hun liksom ikke arve sesongklær=)
Gjest mphs Skrevet 31. mai 2009 #3 Skrevet 31. mai 2009 Jeg syns det var koselig å få litt nye klær til jente nr.2 også.
Fire småtroll Skrevet 31. mai 2009 #4 Skrevet 31. mai 2009 Jeg synes også det var koselig med litt nye klær til jente nummer to, særlig siden de er født til hver sin sesong, passet liksom ikke så godt med de lette sommerkjolene etter første jenta i februar når jeg fikk nummer to.. En annen ting vi fikk som vi har brukt kjempemasse er håndklær med brodert navn på, noe jeg egentlig så på som litt harry gave å kjøpe før jeg fikk det til ungene her, er jo så greit Tror de er bestilt på nettet, den ene jenta mi har rosa og den andre rødt håndkle med navnet sitt på, de er kjempemyke og gode, bruker de hele tiden..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå