Gå til innhold

gifte seg med bare barna tilstede: antrekk + ringer.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tror vi blir å velge en enkel borgerlig vielse med bare barna til stede. Noen tips til hva vi skal ha på oss? Vil jo pynte oss litt, men det blir jo seff ikke i kategori hvit brudekjole da;P Noen tips til en enkel fin kjole? nettside med fine kjoler?

Ang ring, man kan jo bruke forlovelsesring, men der står jo dato for forlovelse, kan man endre datoen på noen måte? Legge til dato for vielse? Hvordan gjør de det de som bruker forlovelsesring som giftering. Har eg lyst på ny ring, og han har dessuten rotet bort sin. Hva koster allianseringer?

Videoannonse
Annonse
Gjest Odin ♥ Tiril_min♥
Skrevet

Hei:) jeg skal ikke gifte meg borgelig, men du kan gjerne ha en hvit kjole i en borgelig vielse.. men istedenfor å ha en veldig typisk brudekjole kan du heller ha en litt mere nedtona. Her er noen eksempler:

 

http://www.jkdress.com/products_detail.asp?id=4482

http://www.jkdress.com/products_detail.asp?id=4485

http://www.jkdress.com/products_detail.asp?id=4743

http://www.jkdress.com/products_detail.asp?id=4487

 

Mannen din har på seg vanlig dress, ikke smoking:)

 

Vi skal gifte oss i kirka, og vi skal bruke forlovedesringene våres:) Det vi gjør er at de pusser bort datoen for forlovelsen og lager ny dato og ny innskript:) De skal også pusse litt på utsiden så de blir blanke og fine igjen ( vært forlovet i snart 8år så det trengs ja hehe;)).

 

Sjekk på nettet for priser på ringer, der kan du oxo spesialbestille. Om dere skal ha noen billige, så har aseco mange rimelige.

Lykke til=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...