Marsipan❤grisen Skrevet 30. mai 2009 #1 Skrevet 30. mai 2009 Fler med 1 åringer som innimellom blir så sint at dem bevisst går etter ansiktet ditt for å klype? Jenta mi gjør det når hun blir sint og ikke får det som hun vil. Da biter hun tennene hardt sammen i sinne og skal opp til ansiktet mitt med en gang for å klype. Og når hun får tak klyper hun til alt hun kan. Hehe, jeg må le og da, det er litt komisk,men dette er kanskje vanlig? Er vel hennes måte å uttrykke sinne på!?
Anonym bruker Skrevet 2. juni 2009 #2 Skrevet 2. juni 2009 Min 1 åring slår oss i ansiktet hvis hun blir kjempesinna. Ikke hardt eller noe, bare for å markere at hun er sint og uenig. Men hun får selvfølgelig ikke lov til det og får et streng NEI for slik oppførsel. Men er nok helt vanlig ja. Deres måte å gi beskjed om at de er misfornøyd med noe. =)
Mamma til jente feb.08 Skrevet 3. juni 2009 #3 Skrevet 3. juni 2009 Må si jeg har fått endel klyping selv:(
☆Lady Ma Ma☆m/påfyll:) Skrevet 3. juni 2009 #4 Skrevet 3. juni 2009 Er flere ja:) Min klyper også og biti har han gjort idag,må flire litt av det nå men synes det ikke er så gøy da det står på.
Marsipan❤grisen Skrevet 4. juni 2009 Forfatter #5 Skrevet 4. juni 2009 Takk for svar! Godt å vite at det er flere, så det ikke bare er jenta mi som er aggressiv :-) Er ikke akkurat noe gøy når det står på nei, det er sinnsykt vondt :-( Men det er veldig morsomt å se ansiktsuttrykket hennes når hun skal klype. Ser det lang vei hva hun har tenkt til å gjøre :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå