Gå til innhold

Gol camping


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei er det noen som har vært på Gol camping før?

Fornøyd eller misfornøyd med stedet? Det badeanlegget ser ikke så verst ut men ellers ser det stusselig ut.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det er visst veldig fint der, vi har et vennepar som skal feriere der for 3 gang i år, og som er veldig fornøyd. Men fra andre har jeg hørt at det ligger litt avsides til, og det er ikke i gåavstand til Gol sentrum.

Skrevet

Høres ikke så verst ut hvis de ønsker å reise dit for 3.gang. Skal på bilferie og med to unger så tenkte vi å overnatte en del steder underveis.

Skrevet

Mener det var Gol Camping vi var på for to år siden.. var full i ammetåke da, men synes det var veldig greit der. Vi gikk til sentrum, men tok litt tid,..

Skrevet

Ok. Vi bor i byen og ønsker ferie "På landet" så det er helt i orden. Vi har også bil så det blir ikke noe problem.

Takk for svar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...