manina♥♂ ♀ ♂♥ Skrevet 29. mai 2009 #1 Skrevet 29. mai 2009 Etter et helgebesøk forrige helg la sønnen min seg til en veldig irriterende uvane,han hyler,mest når han ikke får viljen sin men også ellers. Har noen et godt tips om hvordan jeg skal få han til å slutte med dette?
Gjest Skrevet 29. mai 2009 #2 Skrevet 29. mai 2009 Det er vel trassalderen ;-) Du kan jo prøve å ignorere han når han når han hyler, og heller gi mye positiv respons når han ikke hyler.
lengter daler ned i skjul... Skrevet 29. mai 2009 #3 Skrevet 29. mai 2009 min 2 åring hyler og, er nok helt vanlig trass, pleier å ignorere han eller si at det ikke er greit å skrike sånn, men det hjelper ikke, hehe! han er et trassetroll om dagen.
manina♥♂ ♀ ♂♥ Skrevet 29. mai 2009 Forfatter #4 Skrevet 29. mai 2009 hehe,godt å høre det ikke bare er her i gården det er slik da..Off,håper vi finner ut av det,det er til å bli gal av.
attpåklatt1 Skrevet 29. mai 2009 #5 Skrevet 29. mai 2009 Her i huset har sjarmtrollet først observerti barnehagen. Da mener jeg at han faktisk satt seg ned på gulvet å så på de som lå å hyla. Så øvde han seg i speile hjemme!!!! Flere ganger vi tok han i å stå foran speilet med DE grimasene. Vi har ledd godt av han! Så nå når han er kommet i tassalderen han er litt over 2 år, så hyles det for all motgang!!!!!! Vi setter han i stolen hans i 2 min el til han roer seg. Sett på nanny 911, haha. Men det virker! Når han er ferdig, er det kos.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå