Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har noen gode tips på hvordan få bort flekkene på klærne etter gulping og grising med barnemat...

 

Ikke noe gøy å ta på lille prinsen min klær med orange flekker på.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva med å prøve Vanish da? Aldri prøvd det på noen flekker jeg, men har hørt at det skal være bra. Kanskje funker det på barnematflekker også :)

Skrevet

Eller Biotex... eller zalo...

Bare forslag altså, har ikke erfaring med barnemat-flekker enda ;o)

Dersom det er hvite plagg, kan det jo dessuten klores

Skrevet

Jeg bruker sunlight oppvaskmiddel på flekkene. Har en flaske stående ved vaskemaskinen og smører inn flekkene før klærne vaskes. Fungerer veldig bra og tar det meste! Ellers fikk jeg anbefalt av en annen mor og alltid gi tran når barnet var nakent. Så nå får jenta mi tran rett før kveldsbadet, dermed slipper vi alle tranflekkene som storebror fikk på mye av klærne sine!

Skrevet

Takk. Da skal jeg prøve det.

 

Har prøvd Vanish og det hjalp ikke...

Skrevet

Prøv Zalo, det har tatt mange flekker her hoss oss.... Kan brukes på alt, til og med ull. Og tar de fleste flekker...

 

Lykke til...

Skrevet

nei trur ikke Vanish hjelper en døyt. prøvde å fjerne en shitflekk fra buksa mi, etter at bleia te bebin hadde slått lekk- (løs mage).

Brukte både vanish spray og pulver i maskina. flekken var der den.

 

Så lurte egentlig på det samme som deg, hi:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...