Lisa,Vegard&Tarjeis*mor Skrevet 26. mai 2009 #1 Skrevet 26. mai 2009 Jeg er sliten og kvalm og litt trist. Det tar skikkelig på å være i full jobb for tiden. Og når jeg er ferdig, må jeg hente 2åringen og 4åringen i bhg, lage middag, rydde, vaske klær, bade, legge, og så kommer pappa'n hjem 2 timer etter barna er i seng:( Slitsomt! Håper han jobber mindre neste uke. Men jeg syns jeg er flink da, som klarer det:) Og jeg er veldig glad for å være gravid, så jeg må bare takle det så godt jeg kan:)
annkarinognurke09 Skrevet 26. mai 2009 #2 Skrevet 26. mai 2009 Litt sliten å trist, fordi jeg må sende typen min i fengsel på fredag Men ellers bra, er litt kvalm men ikke masse, litt sliten etter at jeg har klippet gress idag var så langt så måtte ta det : ( så ser jeg nesten ikke typen om dagen for han jobber så mye, for å bli ferdig med vår ønna før han reiser på fredag, så han kommer ikke hjem før i juli å da begynner han med innhøstinga, å i desember blir han pappa:) Men ellers bra : )
Spaniella Skrevet 26. mai 2009 #3 Skrevet 26. mai 2009 Kvalm og trett. Har fått teppe og nattasang på sofaen av 2-åringen i dag, det var koselig:) Har ellers måttet kaste inn håndkleet og sykmelde meg fra en nattevakt. Vil så gjerne være på jobb, men begynner å spy når døgnrytmen blir annerledes enn vanlig og jeg ikke får spist jevnlig. Men blir det likt som sist går det greit om noen uker... Det er verdt å lide litt i hvert fall!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå