Gå til innhold

He he 2 dager sist uke når


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg leverte storesøster i bhg så jeg barn som gikk i nattøy i bhg.

 

Jeg flirte godt da ja =)

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

He he:) Var det en far som leverte??

Skrevet

Det vet jeg ikke. Men det var 2 av barna som er med på sånn intregrering. Verken foreldre eller barn snakker norsk, så det er nok ikke så lett og få sagt det på en fin måte heller.

 

Men det var jo 2 stilige nattasser da så det gjorde jo ikke noe =)

 

 

Skrevet

Ok slik ja.. Jeg trodde du mente ett barn ble levert i b.hagen med pyjamas. Og tenkte da at de hadde forsovet seg slik at de ikke fikk tid.

Skjønner jo at utlendinger tar feil slik, er ikke enkelt å se forskjellen syntes jeg heller alltid.

Skrevet

Hehe men jeg må si en ting de velour pysjamasene de selger på H&M ser jo ut som vanlig velour kose dresser man bruker til vanlig synes nå jeg. De er jo så fine med bilde av hello kitty og snoopy o.l på, jeg viste ikke at det var pysjer før hun i kassa sa det hehe ler. Så når det gjelder dem kunne faktisk jeg tatt feil også noe svigerinna mi gjorde hehe, hun trodde også det var vanlig velour joggedresser.

Skrevet

Begge var sånne tynne med mønster på. Husker ikke den ene, men den andre var tiger. Buksa var tigermønster og genseren hadde fjes på magen.

 

Jeg kjøpte også en kjempefin dress til storesøster når hun var veldig liten. Fant ut senere at det var nattas.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...