Gå til innhold

Linni Meister klager over at hun har voksesmerter...


Anbefalte innlegg

Skrevet

hadde dere det når dere gikk gravide?kilde.seher.no

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er vel i puppene, det da;)

 

Nei, hun mener sikkert at alle båndene rundt livmoren strekker seg, og at hun kjenner dette godt.

 

Jeg kjente det spesielt i starten, nede på hver side.

Skrevet

Ja jeg hadde veldig vondt i starten. Kjente det nede på hver side som hun over her også gjorde.. Men det vedvarte ikke. Ga seg rundt 12 uke tror jeg..

Skrevet

Takk for svar. jeg er gravid i 19uke og har ikke merket noe. kan det være et tegn på at noe er galt da?:S

Gjest Mylian blir trebarnsmor..
Skrevet

Noen kjenner mer enn andre. Det er ikke farlig. Linni er jo meget liten også så jeg vil tro (vet ikke) at det spiller litt inn når det strekker seg

Skrevet

Nei det er ikke farlig i det hele tatt. Vær glad du har sluppet det:) Jeg er veldig liten, så kansje derfor jeg kjente det så godt.. Det blir det samme som kynnere, noen kjenner det mens andre kjenner det ikke. Men de er det uansett om du ikke merker det. Og babyen din vokser nok helt fint selv om du ikke har slike voksesmerter:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...