Anonym bruker Skrevet 26. mai 2009 #1 Skrevet 26. mai 2009 Er første gangen jeg skal få,så lurer når de kommer.Sa rundt 25.på nav.
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2009 #2 Skrevet 26. mai 2009 Nei jeg har enda ikke fått! Har aldri skjedd før at jeg ikke har fått dem til den 25. Trodde man skulle ha dem senest den 25 i hver mnd. Har forfall på det meste 25 i hver mnd, som forsikringer, lån osv. Er mildt sagt drit forbanna fordi de pengene ikke er kommet inn enda.
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2009 #3 Skrevet 26. mai 2009 såppas! Kanskje det er noe galt denne mnd da?
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2009 #4 Skrevet 26. mai 2009 De garanterer ikke at pengene er inne FØR siste dag i måneden. Dette står på hjemmesiden deres. Synes ikke synd på deg som lar regningene forfalle den 25. Du harm ingen grunn til å bli forbanna på andre enn deg selv.
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2009 #5 Skrevet 26. mai 2009 Jeg har lett tusen ganger på nettsiden deres hvor det står når foreldrepenger blir utbetalt. Det er en oversikt der inne over alle deres utbetalinger bortsett fra foreldrepenger! Jeg har tenkt at de blir utbetalt under kategorigen rehabilitering m.m siden det er den 25. Og siden pensjon m.m er 20. Har mottatt foreldrepenger nå i 7 mnd og har som sagt aldri fått etter den 25 før. Defor jeg har endret forfallet på regninger til 25 og ikke 20 som jeg hadde før når jeg fikk vanlig lønning fra arbeidsgiver.
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2009 #7 Skrevet 26. mai 2009 Har ikke fått de enda jeg heller, pleier få til den 25. men vet de ikke garanterer at de er på konto før den siste i måneden så gidder ikke hisse meg opp riktig enda..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå