Himmel og hav Skrevet 25. mai 2009 #1 Skrevet 25. mai 2009 Jeg fikk mange myggstikk på lørdag ( jeg sluttet å telle da jeg kom til 50), og i går var jeg litt tufs og i dag er jeg slapp, fryser som om det var kuldegrader i stua og har vondt i hodet. Kan myggstikk forårsake dette? Jeg har tatt allergipiller mot kløen men det hjelper ikke nevneverdig, så jeg går nesten på veggene her av kløe *sutre*
mumtobe09&10 Skrevet 25. mai 2009 #2 Skrevet 25. mai 2009 Ja, det kan man. Jeg reagerer på samme måte som deg, hovner opp og ser rett og slett grusom ut når myggen har spist av meg. Blir veldig slapp og uopplagt, og klør meg omtrent ihjel. Ihvertfall når man har så mange stikk som det du har, er det en helt naturlig reaksjon. Jeg har ikke så mange gode råd å gi deg, men aloe vera gel kan fungere til en viss grad. Ellers ville jeg tatt en telefon til legen og hørt med han/hun. Eventuelt at du kan få en reseptbelagt krem/salve til å ta knekken på den verste kløen. Føler meg deg! God bedring!
Himmel og hav Skrevet 25. mai 2009 Forfatter #3 Skrevet 25. mai 2009 Tusen takk! Greit å høre at jeg ikke er aleine i det minste :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå