klar for 3? Skrevet 23. mai 2009 #1 Skrevet 23. mai 2009 Har vært kvalm på formiddagen de siste dagene, men i dag er jeg helt fin. Skal sikkert bare være glad for det, men jeg trodde jeg kom til å bli mer kvalm for hver dag som går. Er 4+4 i dag. Er det vanlig at kvalmen plutselig forsvinner så tidlig? Noen andre som har opplevd det?
camilla gutt 06+gutt10 FØDT:) Skrevet 23. mai 2009 #2 Skrevet 23. mai 2009 Jeg er også kvalm litt på og av. Kjente det først for en uke siden, er 4+2 i dag (tror jeg da). Går over litt hvis jeg spiser hyppig og så kommer det plutselig tilbake. Gikk over etter joggetur i dag også. (Litt lettere å småspise enn å jogge hele tiden da..) Men, det er helt normalt at det kommer og går
Gjest Skrevet 24. mai 2009 #3 Skrevet 24. mai 2009 Hei! Jeg var kvalm hver dag nesten hele dagen den første uken. Det har avtatt etter vært som dagene går. Nå er jeg 6+4 og kjenner bare antydning av kvalmen. Jeg forstår dere veldig godt. Jeg blir også litt redd når symptomene forsvinner på den måten. Iallefall så tidlig i svangerskapet. Masse lykke til!
Yo&La+spire Skrevet 24. mai 2009 #4 Skrevet 24. mai 2009 Eg blir også kvalm innimellom, men ikke noe sånn fast....men det er noen ting som går igjen da, eg blir kvalm visst eg ikke har spist nok/eller spist feil (må spise oftere og mer salt enn vanlig) og så blir eg ekstra kvalm visst eg kjører bil/buss, hører om/ser/lukter kvalme ting osv (vanligvis reagerer eg ikke på dette). Nå må eg gå å spise kjenner eg....:/ (men eg kaster ikke opp da...bare føler meg uggen...)
mamma til blå 2010 og rosa 2016 Skrevet 24. mai 2009 #5 Skrevet 24. mai 2009 jeg er 4+2 og er ikke spess kvalm om morran. er heller ikke kvalm hver dag. men hvis jeg går for lenge uten mat eller spiser meg for mett, så blir jeg kvalm og kaster opp.er egentlig glad jeg ikke er kvalm hver morgen. men kan jo hende det kommer, for er jo så tidlig ennå.
mammatiltonydelige Skrevet 24. mai 2009 #6 Skrevet 24. mai 2009 Kvalmen kommer og går hos meg også Føler det hjelper å spise noe mellom måltidene. Jeg er 4 uker og 4 dager gravid. Tror jeg skal være glad visst det fortsetter sånn som dette for med datteren min var jeg konstant kvalm i nesten 3 mnd!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå