ApriIbaby Skrevet 22. mai 2009 #1 Skrevet 22. mai 2009 Finnes det noen smart løsning-? Vi har allerede en universalfjernkontroll, men enda er det ørten til
mai mammaen til to Skrevet 22. mai 2009 #2 Skrevet 22. mai 2009 vi har bare en vi. den virker til tv, forsterkeren, dekoderen, mini mac maskinen som vi bruker som dvd spilller , cd spiller osv er genialt å ha bare en kontroller..
Tommage♀♂ Skrevet 22. mai 2009 #3 Skrevet 22. mai 2009 i en skuff i tv-reolen. Bruker bare den til parabolen til vanlig, tv og lydannlegg trykker vi av/på manuelt.
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 22. mai 2009 #4 Skrevet 22. mai 2009 Bruker bare universalkontrollen............. Den tar tv, video spiller, anlegg, dekoder og dvd spiller. De andre ligger låst inn i benken..... trodde det var det som var poenget med universalkontroll.
ApriIbaby Skrevet 22. mai 2009 Forfatter #5 Skrevet 22. mai 2009 Bl.a fjernkontrollen til lysannlegget kan ikke legges inn i universalkontrollen
camilla^ Skrevet 22. mai 2009 #6 Skrevet 22. mai 2009 Bruker bare den til dekoderen til vanlig, den går å bruke på tv også. Resten av kontrollene brukes sjeldent og ligger i en skuff under tv. De andre tingene pleier vi å trykke på manuelt. Ungene legger de fra seg de rareste steder, så greiest å la de ligge i en skuff.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå