Nye tider Skrevet 22. mai 2009 #1 Skrevet 22. mai 2009 Har egentlig bare mulighet for å arrangere bursdag for min datter pinseaften, på formiddagen. Inviterer hele avdelingen frå barnehagen, og håper noen blir igjen og ikke drar bort...... Eller er det så mange som drar bort, at det kan være lurt å utsette to uker? Hva tror dere, kloke jenter?
Twintipp og himmelblå Skrevet 22. mai 2009 #2 Skrevet 22. mai 2009 Nei, noen må jobbe og:-p Urk! Men, nei, jeg tror ikke pinsen er noe utfartstid, annet enn de som har hytter o.l. Og de er kanskje ikke lengre unna enn at de kan komme hjem? Samtidig vet jeg med meg selv, at vi ofte gjør ting når det er langfri, og en bursdag ville nok blitt litt "pes" i mellom der, om du skjønner?
Nye tider Skrevet 22. mai 2009 Forfatter #3 Skrevet 22. mai 2009 Tenker at det kanskje kan være fint med en bursdag, jeg. Som avbrekk. Ikke alle finner på så mye, og kanskje dagene blir litt lange for noen. Ikke vet jeg:-). Men uansett: de får komme de som kan:-)
meg & to små vampyrer Skrevet 22. mai 2009 #4 Skrevet 22. mai 2009 Jeg tror ikke pinsen er noen typisk reise-bort-tid.
OsloMor Skrevet 22. mai 2009 #5 Skrevet 22. mai 2009 Vi pleide alltid å dra på hytta i pinsen, også er det mange som setter ut båtene sine da også. Selv skal jeg lese på eksamen, og dermed være hjemme, eller på lesesalen da;)
-mammsen-fikk tulle 060606 Skrevet 22. mai 2009 #6 Skrevet 22. mai 2009 Me reiste til Stavanger i pinsa eit år også kom dei til oss året etter, slik har det vore i maaaange år!!! Så me reiste vekk i pinsa.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå