LilleBolla :=) Skrevet 21. mai 2009 #1 Skrevet 21. mai 2009 Ser at noen av dere har skrevet datoen for når dere har el... hvordan fant dere eksakt ut av d??? sååå glad for hjelp... en annen ting... går d ikke ann å bli gravid med glidekrem??? jeg trenger d alltid jeg, desverre... Håper så på en februar baby...
Gjest Skrevet 22. mai 2009 #2 Skrevet 22. mai 2009 Hei LilleBolla Jeg brukte eggløsningskalkulatoren på babyverden.no. Under linken "prøver å bli gravid". Skriv inn første dag på siste mens, og syklus, så får du et tidsrom/dato. Ble klaff på første forsøk sist gang for meg, så jeg stoler på den! Er nok flere slike kalkulatorer på nettet. Masse lykke til, og håper vi ses mer her inne
Endelig4 Skrevet 22. mai 2009 #3 Skrevet 22. mai 2009 Ååååh... Der ble min "termin" 28. februar.... Lenge lenge til EL da Venting er vanskelig. Lykke til, jentene! )
Gjest Skrevet 24. mai 2009 #4 Skrevet 24. mai 2009 Min "termin" er 26. februar. El om litt over ei uke, men lenge å vente.. Har så lang syklus (36 dager), men har bare kunnet regne en gang siden det ikke er så lenge siden jeg sluttet på pillen. Blir spennende å se, men lengre å vente til ikm..
lille trollet og mamsen Skrevet 25. mai 2009 #5 Skrevet 25. mai 2009 Billigtester.no har glidekrem som ikke skal påvirke sæden, gå inn å se:)
Endelig4 Skrevet 27. mai 2009 #6 Skrevet 27. mai 2009 Ja! Endelig en med min tanke ;o) Jeg skal visst ha EL på mandag, men jeg var 11 dager forsinket mens sist..... Jeg har egentlig en syklus på 33 dager. Håper vi kan ha "termin" sammen, så kan vi vente sammen gjennom de lange lange dagene til ikm og forhåpentligvis to blå streker. )
Gjest Skrevet 27. mai 2009 #7 Skrevet 27. mai 2009 "Godt" å høre at det er flere i min situsajon, blir så lenge å vente til neste pp om det ikke skulle gå denne gangen. Har EL på tirsdag, så klaffer det for begge, får vi vel ikke så ulik termin. Ble gravid med min 2åring på første forsøk, men er litt redd for at jeg skal forvente det denne gangen også. Gleder meg til å komme igang! Lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå