Gjest Skrevet 20. mai 2009 #1 Skrevet 20. mai 2009 Hei alle sammen, Testet positivt i dag, utrolig nok tre dager før jeg skulle hatt mensen. Den var tydelig og klar, men jeg venter litt med den ville jubelen før jeg iallefall er over helgen. Er det ikke sånn at mange mister helt helt i starten og at de derfor ikke vet om det fordi de likevel skulle hatt mensen? Synd da, at teknologien er kommet så langt at vi vet at vi er gravide så tidlig i forløpet..... Jeg krysser fingrene!
Prinsemamma82 MedLitenSpire! Skrevet 20. mai 2009 #2 Skrevet 20. mai 2009 Gratulerer med pos test! Krysser fingrene for at alt går bra:)
☆Meg og lille snuppis+knerten☆ Skrevet 20. mai 2009 #3 Skrevet 20. mai 2009 Gratulerer!!! Jeg også testet positivt ca 4-5 dager før IKM (dag 24 av syklusen), i dag er jeg 6+6 men fortsatt en lang vei igjen til 2 trimester =) Lykke til med svangerskapet, håper det vil gå bra!!! Klem fra
♥Humblebie™Emilie08 og Leah09♥ Skrevet 20. mai 2009 #4 Skrevet 20. mai 2009 Gratulerer sååå masssse )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå