Anonym bruker Skrevet 19. mai 2009 #1 Skrevet 19. mai 2009 Hvor lang tid har det gått siden dere hadde sex sist, for at dere mener det er lenge siden dere har hatt sex? Og hva er en dårlig uke hos dere? En dårlig uke her er 3-4 ganger i uken, men nå har jeg mensen som nekter å gi slipp, så det har gått en ukes tid og jeg er helt desperat. Hehe.
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2009 #2 Skrevet 19. mai 2009 i gode perioder har vi sex hver dag, i en dårlig uke kanskje annenhver, går det mer enn en dag uten er det veldig unormalt, skjer kun hvis en av oss er bortreist pga jobb m.m.
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2009 #3 Skrevet 19. mai 2009 Sånn kunne vi ha det som helt nygifte. Nå er vi har vi vært gift i 8 år og har 2 barn. I en god uke har vi sex 3 - 4 ganger i uka. I en dårlig....ingen? Men det har aldri gått mer enn 2 uker uten å ha hatt sex. Jeg trodde ikke vi var så unormale småbarnsforelder jeg.... ;p
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå