Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #1 Skrevet 18. mai 2009 sitter og titter litt innom her, og her sitter det folk og kritiserer folk som har tatt abort... hva gir dem rett til å tro at de vet best?? de som har tatt abort har det faktisk ganske tøft, og å sitte slik å lage "morsommheter" utav det er jo helt absurd!! det blir jo på en måte litt dobbeltmoral å skulle være abortmotstander og sitte å fleipe med det, gjør det ikke? og visst dere er så domme i hodene deres at dere ikke skjønner hvorfor kvinner har rett til abort, så stakkars dere. For dere skjønner det, at det er IKKE mannen som bærer fram barnet, han kan ta hatten sin å gå den dagen han føler for det. Og skulle det vært forbudt med abort da hadde jentene gjort det på seg selv, for tar man en abort er man i en ganske fortvilet situasjon. så slutt med skitkastinga deres små drittonger, og lev heller deres liv å la andre leve sine.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #2 Skrevet 18. mai 2009 Hva med dem som lager morsomheter av de som føler seg tråkket på fordi de sitter igjen med tomrom fordi noen har tatt abort? Er det liksom greit det, da? Hun som mistet en lillebror blir ledd rått av av den første som svarer.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #4 Skrevet 18. mai 2009 hun som mistet en lillebror snakker egentli bare piss, prøver å få folk til å tro det, slik at det skal være endamer feil med å ta en abort,
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #5 Skrevet 18. mai 2009 Jeg begynner også å bli drit lei av alle inleggene. Nei jeg leser ikke alle som plopper opp med "3 sekund mellomrom" Det er de som tar abor fordi det er denr ette løsningen for de, også er det de som er så imot at de prøver å gjre alt for og få den personen til å føle seg forferdelig. Hv med å skaffe seg et abort forum der dere kan krangle frem og tilbake om hvem som har rett
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #6 Skrevet 18. mai 2009 Det finnes et sånt forum på bim, det heter beholde barnet. Tragisk navn, men jeg tror jordmor siri er redd for å gå konk og derfor har prøvd å avskrekke flest mulig fra å ta abort.
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2009 #7 Skrevet 19. mai 2009 22:31: Det er ikke piss. Tro hva du vil. Men piss er det ikke. Før i tiden tok de abort senere fordi de ikke hadde UL, og kvinnfolk kunne lyve og si de var kortere på vei enn de var. Det kan de ikke i dag, siden legene sjekker med UL. Det blir altså enda mer feil å ta abort fordi noen skriver at de har mistet en lillebror? Det var veldig interessant!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå