Jikki - pjokken & småen Skrevet 18. mai 2009 #1 Skrevet 18. mai 2009 Dette er en ny milepæl, med "bare" 100 dager igjen til termin!! Så får jeg håpe at tiden videre går enda fortere enn den har gjort til nå... Vi sliter litt med å finne navn til veslejenta i magen, så om du har noen fine jentenavn du vil dele med meg, så hadde jeg vært veldig takknemlig for det! I dag skal jeg på kontroll igjen, så håper jeg alt er i orden. Ønsker alle en flott dag videre!!
Luftig med nr2 på vei*Høygrav* Skrevet 18. mai 2009 #2 Skrevet 18. mai 2009 Samme her - 100 dager i dag!!!! Deilig!
Gjest Skrevet 18. mai 2009 #4 Skrevet 18. mai 2009 hei. jeg syntes martine er ett fint navn, blir dte jente ehr blir det ejnte navnet, etter vi har en gutt på 4 som heter patrik. blir det gutt blir det sindre. vi har fundert lenge på navn selv. første mann var ikke vanskelig, men denne gang er det mere vanskelig. ha en flott tid videre.
skorpionfruen Skrevet 18. mai 2009 #5 Skrevet 18. mai 2009 104 så nærmer meg jeg også men jeg synes 100 dager høres fryktelig lenge ut jeg! Phuuuu!
Johan Skrevet 18. mai 2009 #6 Skrevet 18. mai 2009 Kommer etter om 5 dager. Endelig! Men må si meg enig med skorpionfruen...100 dager er lenge.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå