♥Love is in the aiR♥ Skrevet 17. mai 2009 #1 Skrevet 17. mai 2009 Vet jo at det er forskjellig altså...
Koala *g07* Skrevet 17. mai 2009 #2 Skrevet 17. mai 2009 Han var rundt 18 mnd når han hoppet med hele kroppsvekten. Nå gjør han ikke annet enn å klatre og hoppe. En liten stuntman i en alder av 2.
Alenemamma :) Skrevet 17. mai 2009 #3 Skrevet 17. mai 2009 Småen her var 15 mnder når han begynte å hoppe, nå er han 22 og gjør ikke ant
♥Love is in the aiR♥ Skrevet 17. mai 2009 Forfatter #4 Skrevet 17. mai 2009 Aha, Samme alder som her=) Snakket med en om det, og vi kom ikke på når vi leste at det var normalt å begynne med det=)
Ranveig R Skrevet 17. mai 2009 #5 Skrevet 17. mai 2009 *hehe* ungar er visst forskjellige! Eldste vår var nesten 3 år før han klarte å lette med begge beina... Men han har alltid vore forsiktig av seg. Lille er 18,5 mnd og har dei siste dagane begynt å bøye i knærne og så strekke dei ut igjen når vi spør om ho kan hoppe. Uendeleg langt unna å lette frå bakken. Men ho er sein motorisk, har så vidt begynt å sleppe seg no.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå