Gå til innhold

MGP: Hva er det med de som IKKE..


Anbefalte innlegg

Skrevet

stemmer på norge i det hele tatt?

 

Så og si ALLE har Norge som en av toppene, hva er det med de landene som ikke har norge i listen sin? Alle liker sangen, men ikke de?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De er tonedøv og har en helt annen musikksmak enn oss tror jeg. Opplevde jo det samme når Kurt Nilsen var med i WOrld Idol, da var det et land i midtøsten som deltok som ikke gav noen særlig poengsum til Kurt, men til Tyskland som var den mest falske og fæle låten av alle.

 

Hvert år ser man at øst-europeerne stemmer på bare piss.. det virker som om de liker sure toner

Skrevet

Hehe, sier ikke det seg selv?

Skrevet

alle landene har jo stemt på norge da! følg med!

Skrevet

HAHA "følg med"... ja det er lettere sagt enn gjort når man sitter i ammetåka ;)

 

Lette etter en logisk forklaring til at noen over hodet ikke hadde smak å stemmer på helt jævlige låter. Takk 23:40, fikk svar på spørsmålet :)

 

HI

Skrevet

Handler ikke alltid om bra musikk. Mange land har allianser. Ser man bakover i tid ser man at visse land gir hverandre 12 poeng, uansett hvor dårlig musikken er.

Skrevet

23:50: herregud så barnslig da, altså at de holder på sånn!

 

HI

Skrevet

Det gjelder da Norge og sverige og. Pleier gi 12 til hverandre...

Skrevet

Ja rart de ikke blir diska. Han gamle mgp programlederen kunne jo en del av disse utenat og sa siste poengutdelingene til visse land sekunder før det ble oplest på direkten. Han hadde alltid rett.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...