Gå til innhold

Fant ingen hjertelyd på konroll (uke 25)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var hos fastlege i går på svangerskapskontroll, han fant ingen hjertelyd. Lette i 10-15 min. Aldri vært problem før. skiftet gel og finsøkte med den lydtingen. Legen ble litt uttrygg men jeg kjente ungen sparket mens jeg var på kontroll. Har også kjent bevegelser i dag. Hadde smørt meg med fuktighetskrem på magen etter jeg dusjet. Noen som har opplevd lignende?? Skal til ny kontroll om noen uker, kunne også komme innom igjen hvis jeg kjente lite bevegelser osv.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Legen hadde kanskje et defekt apparat. Det har jeg opplevd flere ganger i løpet av de to foregående svangerskapene. Godt at du kjente mye bevegelse da, slik at du slapp å bli bekymret :)

Skrevet

Ja, jeg opplevde det samme hos JM i uke 24 med tredjemann. Ingen hjertelyd, men vi så jo begge at hele magen hoppet og danset fordi babyen sparket, så alt var i orden sånn sett.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...