Gå til innhold

Full samboer i samme seng som babyen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noe problem?

 

Mener å ha hørt at man helst ikke skal ligge i samme seng som babyen.. så når han kommer hjem fra byen burde han ta gjestesenga.. men hva er åsaken? og gjelder det når man er gravid også?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ville henvist han til gjestesenga, hadde ikke tatt sjansen på å la en full sambo ligge sammen med babyen.. Når man har drukket har man ikke kontroll på hva man gjør..

Skrevet

Trodde det sa seg selv. Som hun over her sier, er man full har man ikke kontroll over kroppen. Syns ikke fylla har noe å gjøre med babyer generelt. Når jeg eller samboer skal ut på byen etter fødsel er det en selvfølge å bruke gjesterommet å legge seg på når man kommer hjem.

Du bestemmer selvfølgelig selv om du vil ha han full i senga nå du er gravid. Det går jo i tilfelle bare ut over deg.

Skrevet

Ein bør ikkje ligge i same seng som baby når ein er berusa, nei. Dette står som eit viktig punkt i forebygging av krybbedød. Er nok pga han vil sove tyngre, og kan komme til å legge seg over babyen utan å merke det.

Har ikkje høyrt noko om at det er farleg når ein er gravid. Då er babyen godt beskytta i magen din.

Skrevet

Ok, da var det som jeg trodde.. Takk for svar. Var dette med krybbedød jeg hadde hørt..

Skrevet

Det er frarådet å sove i samme seg som en baby når man er påvirket av rusmidler.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...