*Mammalykke* Skrevet 14. mai 2009 #1 Skrevet 14. mai 2009 Jeg har nettopp vært på ikea og kjøpt meg baderomsvekt (idiot ide!) Begynner på uke 16 i morgen og har logge på meg 2 kilo! Kanskje ikke så mye, men jeg hater det! Var sikker på at vekta hadde stått stille jeg. Hmf... Så nå skal jeg trøste meg med pizza og brus og begynne et nytt og bedre liv i morgen =) (som vanlig).
Gjest eelis+spire Skrevet 14. mai 2009 #2 Skrevet 14. mai 2009 Hele TO kilo, oi oi. Også pizza og brus for å trøste deg da. Jaja.
snuffe Skrevet 14. mai 2009 #3 Skrevet 14. mai 2009 Snikende Kilo hørtes ut som et bra indianernavn, egentlig. =)
*Mammalykke* Skrevet 14. mai 2009 Forfatter #4 Skrevet 14. mai 2009 Hehe. Ja det høres kanskje ut som et indianer navn =) 2 kilo høres kanskje ikke så mye ut, hvertfall ikke for dem som har logge på seg mer. Men JEG liker det fremdeles ikke og kunnne godt klart meg uten noe økning noen uker til.
L & lille L Skrevet 15. mai 2009 #5 Skrevet 15. mai 2009 det var ikke mye.. hadde lagt på ca 3-4 kilo i uke 16 jeg.. men som du sier det er ikke noe gøy og gå opp i vekt.. uansett om det er 1 eller 20 kilo.. skjønner godt du e litt deppa.. er i uke 27 nå og har gått opp 16 men har masse vann i kroppen så JM sa jeg ikke trengte bekymre meg for vekten selv om jeg er stor fra før.. men er jo uansett bekymret er jo ikke noe greit for meg og legge på meg man føle seg liksom ikke så lekker når dem snik seg på..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå