Prish Skrevet 13. mai 2009 #1 Skrevet 13. mai 2009 Jeg skulle hatt mensen i går og har eksamen på tirsdag. Ville dere vente med å teste til etter eksamen? Er redd at hvis testen er positiv, kommer jeg ikke til å greie å konsentrere meg om lesinga... Hva ville dere gjort? Kan jo hende at det bare er eksamensnerver som utsetter mensen, men jeg blir så stressa av å ikke vite. Jeg har vel det som kalles luksusproblem ;o)
Gjest nancy-drew Skrevet 13. mai 2009 #3 Skrevet 13. mai 2009 Tror ikke verken det ene eller andre vil gi noe mer eller mindre utslag på konsentrasjonsevnen :-) Ellers vil jeg tippe du bare er kjempestressa og at mensen lar vente på seg av den grunn :-)
Prish Skrevet 13. mai 2009 Forfatter #4 Skrevet 13. mai 2009 WÆÆÆ. På en måte er det jo koselig med en baby, men å teste positivt nå midt i eksamen blir jo litt stressende. Dette er skrekkblandet fryd!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå