Snart 3 søte små ;) Skrevet 13. mai 2009 #1 Skrevet 13. mai 2009 Hei på dere Er ikke så veldig kjent med alle typer barnevogner. Men kanskje noen av dere kan hjelpe meg litt.. Har lyst å kjøpe Emmaljunga vogn til babysen inni magen . Men vi har akkurat kjøpt oss 7 seter , og er avhengige av å bruke 6 av 7 seter daglig. Da er det jo ikke akkurat så mye plass igjen til barnevogn. Har prøvd med brio vogna vi hadde fra før, sa måtte vi sette vogna på høykant ( på 2 av hjulene liksom) Så skulle gjerne hatt noen tips på vogner som er mindre enn det , som skal stå permanent i bilen... Bør helst ikke vere sånn kjempe dyr da , siden vi skal ha Emmaljunga vognen i tilleg som hoved vogn....... Noen som har noen ideer??
Eva_81 Skrevet 13. mai 2009 #2 Skrevet 13. mai 2009 Bugaboo Camelon anbefales på det sterkeste! Det er en fantastisk vogn, som vi er superfornøyde med. Og liten og nett er den også. Tar liten plass i bilen.
Snart 3 søte små ;) Skrevet 13. mai 2009 Forfatter #3 Skrevet 13. mai 2009 men er ikke di rimlig dyre da ?? Hadde ikke tenkt å gi 5-6 000 for en ekstra vogn liksom ?!!!
bl0mma Skrevet 13. mai 2009 #4 Skrevet 13. mai 2009 vi har en emmaljunga sitty cross med cittybag, den er veldi liten og nett men den koster ju litt.... kansje brukt...?
3xmamma Skrevet 13. mai 2009 #5 Skrevet 13. mai 2009 Når veslo va baby så kjøpte eg vanlig reisetrille å hadde som bilvogn eg. Den blei ikkje heilt flat i liggestilling, men hadde softbag sånn at liggeflata blei bein og ikkje hadde knekk i ryggen. Oppi softbagen hadde me lammeskinn sånn at det skulle bli godt og mjukt å ligge oppi der Var ei genial løysning, vogna tok liten plass og var lett å løfte inn og ut
Snart 3 søte små ;) Skrevet 13. mai 2009 Forfatter #6 Skrevet 13. mai 2009 Det var abselutt en ide takker og bukker
Eva_81 Skrevet 13. mai 2009 #7 Skrevet 13. mai 2009 Jo, de er litt dyre. Vi ga 7650 for vår i november. Ser de har gått opp til 8500 nå...
Gjest Skrevet 13. mai 2009 #8 Skrevet 13. mai 2009 Vi har bestilt Emmaljunga Nitro City, med Citybag til, og den ble veldig liten sammenslått i hvertfall, men, den er nok ikke superbillig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå