Gå til innhold

er veldig,veldig lei meg


Anbefalte innlegg

Skrevet

har mistet min beste venn, de andre vennene mine holder avstand (vi hadde felles venner, de tar på en måte hennar side,nett som en skillsmisse)... ka gjør eg galt? er fryktelig, fryktelig trist og ensom..familien til min mann liker meg heller ikke....orker snart ikke mere....eg annstrenger meg virkelig for at folk rundt meg skal ha det bra,er positiv og har godt hummør, eg er snill og sosial, har lett for å prate med alle, har god forståelse for andre mennesker og tar folk slik de er uten og dømme, ka er galt med meg????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vanskelig å si når du ikke nevner noe om hvorfor du mistet din beste venn og hva som da gjør at de andre tar hennes side.... ?

Skrevet

måtte bare få det ut, eg er ensom og det er noe eg ikke inrømmer,eg savner venner....

Skrevet

vil du bli min venn ? :) send meg en pm hvis du vil :)

Skrevet

Det er i allefall mange venner der ute du ennå ikke har møtt! Ta mot til deg og meld deg inn i en lag eller forening. Sakte menn sikkert bygger du deg opp en ny vennekrets bestående av folk du respekterer og liker. Ta vare på deg selv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...