Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Positiv EL test i kveld, så da er det klart for 2 runde. Skal kjøre til Køben i natt, så vi kan få noen fine vårdager i den flotte byen:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Krysser fingrene for deg!

 

Kos dere. Køben er nyyydelig nå :)

Skrevet

Håper dere hadde/har en fin tur til Danmark :o)

Masse lykke til!

Skrevet

Yesda, hadde en kjempefin tur til Køben, og alt gikk etter planen på Nordica, så nå er det bare å smøre seg med tålmodighet frem til IKM 28 mai:)

Håper alt er bra med dere, Jotun og Ugla:) Ha en fin 17-mai:)

Skrevet

Krysser fingrene for deg!

Skrevet

Spennnede! Da krysser jeg fingrene for deg, jeg også!

Skrevet

Hmmm.lurer på om ikke TR kommer igjen.Hatt litt rosa utflod i kveld,lurer på hva som har skjedd med syklusene mine. TR er egentlig ikke ventet før slutten av neste uke beregnet utifra mine siste sykluser. Er 10.dpo i dag....

Skrevet

Hei maulaiz,

det kan jo være en festeblødning? Har lest her inne om noen som får det. Det er en blødning som kommer når egget fester seg til ... hm... livmorveggen eller noe annet. Husker ikke akkurat hva nå. De som får det, får det ca åtte dager etter ins, så vidt jeg har skjønt.

 

Jeg har også vært nedover nå : ) Det klaffet perfekt med fridagen torsdag. Så nå gjelder det å holde seg busy mens dagene går frem mot IKM.

 

 

Skrevet

Ja, tanken slo meg også i dag tidlig, men på jobben i kveld kom TR for fullt:/ Så det blir nok en tur til Køben igjen i Juli. Juni er fullbooket, så tviler sterkt på at jeg får klemt inn ett forsøk da, uansett hvor mye jeg måtte ønske det...Men sikkert greit å få en mnd. pause:)

 

Så spennende at det har blitt Køben-tur på deg, bumpi de bump:) Ja, det gjelder å holde seg sysselsatt i dagene frem til IKM, de er som regel lange! Skal heie på deg, og håper at spiren sitter:)

Skrevet

Det var skitt! Er så utrolig forb.. når det ikke klaffer. Men hva kan man gjøre, vi er jo temmelig maktesløse oppi det hele, føler jeg.

 

Takk for heia-hilsen, skal returnere den tifold når juli kommer! Så får vi håper vi begge møter august med små hemmeligheter i magene våre : )

 

Skrevet

Jeg krysser fingre for deg bumpi de bump- håper virkelig det går bra denne gangen.

Jeg kan melde om at jeg passerer 12 uker på fredag, og at jeg hørte hjertelyd hos legen på mandag. Surrealistisk, og utrolig deilig å få bekreftelse på at noe er der inne.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...