Gå til innhold

Har nettopp hørt verdens fineste lyd!! :D


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg mottok nettopp babysounden som jeg har bestilt. Fant hjertelyden ganske fort, og den lå på mellom 150-170.:D Er 10+3 i dag.

Vi skal fortelle det til jenta vår i dag, og la henne høre på.. Gleder meg sånn! :)

 

Tror jeg må gå og høre litt til..hihi;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hvor bestilte du denne babysounden og hva er pris på noe sånt ? :)

Skrevet

Jeg fant den i en annonse på finn.no, men du finner den på www.fosterlyd.no. Der er også kontaktinformasjonen, dersom du ønsker å bestille. Den kostet 499 kr, men det ble 624 med frakt.

På denne så kan du høre hjertelyden fra ca. uke 10-12. Jeg hørte hjertelyden kjempegodt.. veldig koselig!! :D

 

Jeg har lest her inne om andre som har bestilt angelsound på e-bay og er fornøyd med det. Det er billigere å bestille der.. så en som hadde betalt 250 kr for en fra Japan.(så det i går etter jeg hadde fått min:/ )

 

Jeg anbefaler i alle fall å kjøpe en, for det er såå koselig å høre. Vi satt her i går med hjerteslag på høytalerne og hørte på. Datteren vår ble rå-imponert;)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...