Gå til innhold

Uke 9 og allerede mage, er det flere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har allerede fått en synlig kul på magen. Er i uke 9 og har 4 barn fra før. Er 13 år siden sist så husken er ikke så god hvordan det var med de:)

Er det flere som har fått godt synlig mage?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jepp - jeg er i uke 6 og har en bitteliten synlig gravid, rund kule-mage!!! Har også vært gravid 4 ganger tidligere...

 

Har problemer med å skjule magen når jeg er på jobb - holder inne magen hele tiden og har nettopp kjøpt meg tunikaer og kjoler på nettet, de kom i går, så da greier jeg vel å skjule det litt til!

 

Har ikke tenkt å si noe før jeg nærmer meg 12 uker =)

 

Lykke til da =)

 

Klems

Skrevet

jeg er i uke 9 har litt mage : )

Men har hatt litt mage fra før av så ser det ikke sånn kjempe godt, men litt ser man gitt : )

Skrevet

Hei!

 

Stas :) Jeg er akk 9 uker i dag, og det er så det begynner å synes litt faktisk.. (ser egentlig bare ut som en valk... ) Men på kvelden står magen rett ut som ei tromme, og det har den aldri gjort før.. Så det skjer nok litt inni der :)

Jeg har også bestilt masse tunika som kom i går :) så når sommeren og større mage kommer. blir det nok tights og tunika :)

 

Lykke til :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...