Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

svangerskapet mitt er ikke som jeg håpet det skulle være, jeg har bekkenløsning, snart så det blir krykker for og avlaste, jeg har hovent tannkjøtt, hormoner som er het spinnville, kramper i mage og ben, klarer ikke ha sex for det gjør bare vondt, hovene ben, får kjempe vondt på ene siden når jeg er på do, noe jeg er ofte, og alt er bare PLAGER! blir sliten av dette, har vært 2mnd sykemeldt nå, og blir vel det ut svangerskapet, skal ha i september.

begynt med akupunktur for bekkenet, håper det vil hjelpe litt, med hva med alt det andre?:(

vil bare grine jeg, det er ikke noe fint med dette i det hele tatt.

Men jeg er veldig glad når vesle gutten min sparker og gir livstegn fra seg, det er super fantastisk:) gleder meg til han kommer ut:)

 

Litt frustrasjon fra min side..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stackare!! Förstår dej gott!

Har också bekkenløsning och en nerv i kläm så hela benet är helt nummet. Och trött. Både av graviditeten i sig själv, av pollen och av allergimedecinen.

Prova kiropraktor mot bekkenløsningen, det har hjälpt mej väldigt.

Tandkjøttet kanske det hjälper med fluorskylling?

Hoppas du blir lite bättre, ting kan ju ändra sig eftersom.

 

Kram!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...