Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Sitter og drømmer meg bort, og planlegger egentlig sydenferie til høstferien. Hvor ville dere reist på denne tiden av året med en 4 åring? Har ikke vært på sydentur med barn før, så trenger litt inspirasjon!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har heller ikke vært til Syden med barn. men vi har bare en, og han er bare 6,5 mnd. Vi skal til Kroatia i september med et annet par med et lite nurk som er nyfødt nå. VI reiser til øya Brac utenfor Split. Det blir to uker med all inclusive med Apollo. Gleder meg veldig :)

Skrevet

Mamarama og lille banan - hvor på brac skal dere? Vi var der i fjor sommer (bol) og syns det var deilig, men kanskje litt kjedelig for 3åringen vår (litt pga manglende sandstrand - var mest ved bassenget på hotellet). Perfekt for oss om vi bare hadde hatt baby :o)

Gjest Bjørnen Collargol
Skrevet

Vi skal reise til Bahia Felice på Gran Canaria i august.

Ellers var vi på Kreta i fjord på Makrigialos. Var veldig fint der. Ikke noe shopping og uteliv, men total avslapping og varme :-) Da var vi der i mnd skiftet september/oktober.

 

Kanariøyene er vel kanskje det som er tryggest i forhold til sol og varme da...

Gjest Sauen er høygravid :-)
Skrevet

Blir nok bare noen turer på hytten osv, får baby i slutten av mai/begynnelsen av juni så orker ikke dra langt.

Var på sunwing resort arguineguin (Gran canaria) i høst med jenta vår som da var et år, fantastisk sted, spesielt for litt større barn (over 3 år).

Skrevet

vi skal på andre siden av øya, til Supetar :) vi reiser med babyer på ca. 10 mnd og 4 mnd, så det blir sikkert fint :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...