Anonym bruker Skrevet 10. mai 2009 #1 Skrevet 10. mai 2009 Så nettopp siste program og får helt frysninger over hva de "får inn". Noen som tror eller ikke tror på dette? Og dere som ikke tror - hvordan forklarer dere det?
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2009 #3 Skrevet 10. mai 2009 Jeg har ikke sett på 6.sans, men jeg er selv klarsynt og har aldri forstått det egentlig, er ikke lett å forklare heller, men jeg tror ikke det er så komplisert som mange tror:)
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2009 #4 Skrevet 10. mai 2009 Jeg vet at en kan klare å ta inn slikt. Har selv opplevd dette, men har det ikke slik at jeg kan styre hva og når jeg får opp ting. Ikke så ofte det skjer meg heller. Mine venner reagerte av og til da vi var små; "hvordan kunne du vite DET?", så jeg har vel hatt litt sånt hele livet. Men utfra min verste opplevelse med dette(det verste jeg har fått inn), så har jeg ikke helt lyst å utvikle dette. Det gjør ikke akkurat godt innvendig å få inn tragiske opplevelser.
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2009 #5 Skrevet 10. mai 2009 Jeg tror! Terese er kjempeflink og en verdig vinner!
Girlygirl83 Skrevet 10. mai 2009 #6 Skrevet 10. mai 2009 JA jeg tror! Føler Therese har bevist det en gang for alle at noen mennesker har en slik evne. Syns det er helt rått.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå