Gå til innhold

Hva synes dere jeg burde gjøre? Ang urinveisinfeksjon


Anbefalte innlegg

Gjest I og lillegutt
Skrevet

Sikkert noen av dere som har sett at jeg har skrevet om dette før.

 

Nå sitter jeg med svie nedentil, vondt bak i ryggen (på høyre side, på en måte under skulderbladet og ribbeina) og trykk i blæra. Jeg går på antibiotika, den tredje på en mnd!

Jeg var hos legen for en mnd siden og da hadde jeg uvi, det var ikke utslag på tarmbakterier som er det vanligste men på hvite staflykokker.. (Noen som vet hva det er?)

 

Iallefall, jeg gikk ferdig den første kuren, så en annen kur, og imorgen er jeg ferdig med den tredje og har enda like vondt.

 

Jeg har bestandig vært plaget av lett uvi, men nå er det forferdelig vondt. Til tider klarer jeg ikke sitte, stå eller ligge.. Blir svimmel, kvalm og uvel. Kaldsvetter, men har ikke feber.

Når jeg gikk gravid hadde jeg utvidet nyrebekken og det ble tatt UL av nyrene uten å finne noe unormalt. Det er også blitt tatt CT av nyrene for å se etter steiner, men ingen funn. Dette ble tatt for et år siden.

Det er kanskje andre undersøkelser som kan være viktige å ta?

 

Jeg har byttet fastlege nå, kanskje jeg skulle tatt en tur til han..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bestill deg ny time hos legen, du trenger mere oppfølging og sannsynligvis også en annen type antibiotika siden du ikke blir frisk igjen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...