LykkenErTre Skrevet 6. mai 2009 #1 Skrevet 6. mai 2009 Kan nesten ikke tro det. Skal jeg virkelig bli mamma igjen. Det er så kos med baby:-)
Vårher Skrevet 6. mai 2009 #2 Skrevet 6. mai 2009 Så kjekt for deg!! Jeg hadde akkurat samme reaksjon, bare gikk rundt å gliste for meg selv. Dette blir vår nr 3, en liten att-på-klatt. Har jo bare SÅ lyst å fortelle barna det, men litt tidlig. Lykke til!!
Lisa,Vegard&Tarjeis*mor Skrevet 6. mai 2009 #3 Skrevet 6. mai 2009 Gratulerer:) Dette er vår tredje også. Jeg gleder meg veldig til å fortelle det til den kommende storesøsteren og den kommende storebroren:)
LykkenErTre Skrevet 6. mai 2009 Forfatter #4 Skrevet 6. mai 2009 Takk! Er så lykkelig. Vi har tenkt å vente med å fortelle det til slekt og venner fordi det er så tidlig enda, men har så lyst å fortelle det til ungene. Tenk at minstemann skal bli storebror. Det blir stas for storesøster også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå