Wilhelmine'n Skrevet 5. mai 2009 #1 Skrevet 5. mai 2009 Hei. Noen her som har prøvd akkupunktur for å bli gravid? Hva er erfaringen deres?
vimsi78 Skrevet 6. mai 2009 #2 Skrevet 6. mai 2009 Jeg gikk til akupunktur og ble da gravid på første forsøk. Vet ikke om det var det som gjorde det, men gravid er jeg i hvert fall. Det skader i hvert fall ikke å prøve. Jeg har også fortsatt til akupumnkur etter at jeg ble gravid for å få hjelp til å holde på barnet (har tidligere mistet) og for å lindre svangerskapskvalme. Har gode erfaringer med det
Wilhelmine'n Skrevet 6. mai 2009 Forfatter #3 Skrevet 6. mai 2009 Tusen takk for svar. Vurderer å prøve det.. Var du på utredning hos lege før du tok akupunktur?
vimsi78 Skrevet 6. mai 2009 #4 Skrevet 6. mai 2009 Nei, jeg var ikke det. Jeg visste at jeg kunne bli gravid siden jeg mistet i SA i september. Etter SAen hadde jeg imidlertid problemer med å få kroppen til å fungere igjen. Gikk veldig lang tid mellom mestrasjonene slik at jeg trolig ikke hadde eggløsning. Jeg gikk derfor til akupunktur for å få hjelp til å få systemet i gang igjen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå