Gå til innhold

Svigermor..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og sambo venter barn nr 2. Vår første blir 2 år i den tiden nr 2 kommer. Han har ett barn fra før som blir 5 år.

Svigermor mener at vi får vårt felles barn nr 2 alt for fort, at det blir for tett mellom de 2 minste.. Og ho mener at eksen til min sambo har krav på å få vite at vi skal ha barn nr 2.

 

Det var ikke planlagt at vi skulle få to så "tette", men ville ikke ta abort liksom.

 

Og jeg syns ikke at eksen hans har noe rett i det hele tatt på å få vite det, selv om hu er moren til min stesønn......

 

Blir litt forbanna ja!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Herregud, dette har hverken svigermor noe med å mene noe om, og i hverfall ikke eksen til mannen din, hun har da ingenting med deres privatliv å gjøre!

 

Drit i meningene til svigermor, hva mener hun egentlig dere skal gjøre da, ta abort?

Hvis hun ikke liker det kan hun få slippe å være bestemor hadde nå jeg svart, et hvert normalt menneske ville blitt glad på andres vegne her!

 

Gratulerer med graviditeten!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...