millie+2klumper Skrevet 5. mai 2009 #1 Skrevet 5. mai 2009 Jeg er 6+5 i dag og begynte og små blø i tolv tiden i dag. Nå er det som om jeg har mensen. ikke en kraftig mens. Legen på legevakten sa jeg måtte vente og se. Var 50 % sjangse for at det gikk begge veier. Skulle helst ta det med ro og ligge. Litt vanskelig siden jeg har en på 10 mnd men.. Men jeg tenker at dette kan da ikke gå bra og sitter og venter på store klumper. er det alltid klumper? Eller kan det bare blø ut som en vanlig mens liksom?
Mammamø! Skrevet 5. mai 2009 #2 Skrevet 5. mai 2009 Har ikke hatt en SA selv, men har hørt folk si at hvis det er en SA, er du ikke i tvil. Det er nok klumper, slim, masse blod ( mye mer enn mensen) i tillegg til store smerter. Så jeg tror det går bra med deg! Lykke til
millie+2klumper Skrevet 5. mai 2009 Forfatter #3 Skrevet 5. mai 2009 Hm..jeg kan ikke si at jeg deler optimismen din, men takk skal du ha:)
❤Lille håp❤ Skrevet 5. mai 2009 #4 Skrevet 5. mai 2009 Hadde en spontan abort av en tvilling for ca to uker siden, og for meg så var det magesmerter som lignet på menssmerter samtidig som det kom en kraftig blødning med vanlig farge som gikk igjennom bukse til og med, deretter har det kommet mørkere blødning med klumper helt frem til for noen dager siden.. Men er vel individuelt hvordan det skjer tror jeg.. Hvis det er mindre en vanlig mens så kan det jo hende det går bra,krysser fingre for deg !
Wilhelmine'n Skrevet 5. mai 2009 #5 Skrevet 5. mai 2009 hei. Hadde en SA i des.07, hadde SKIKKELIG mage smerter en hel dag, lå rett ut, og begynte å blø dagen etter, så da at det var en litt stor klump, med en del slim rundt. Visste ikke da at jeg var gravid da- var ca 6-7 uker. Også hadde jeg "vanlig" mens da i 4-5 dager etterpå..
lille frø, mor til to Skrevet 5. mai 2009 #6 Skrevet 5. mai 2009 Vil bare tilføye at det ikke er uvanlig å blø i svangerskapet. Det kan fortsatt gå bra. Når det er sagt mistet jeg i uke 13, uten symptomer. Jeg krysser fingrene for at alt er som det skal.
Gjest Skrevet 5. mai 2009 #7 Skrevet 5. mai 2009 Heia.. Jeg hadde en spontan abort for noen år siden.Det er noe jeg alltid husker.Starta med litt vondt imagen,så økte smertene utover kvelden.Du ligger å hyler av smerte,så da veit du at det er spontanabort.starta med smerter,så slim,litt blod,så masse blod,og så kom fosteret ut...Men det er mange som blør,uten at det trenger å være noe gærlig med babyen.Ikke bra at du går å uror deg,ta å ringe sykehuset å få dem til å se på deg...Det gjør dem ,det ska jeg love deg.. Tenk positivt....Ring gjerne sykehuset å snakke med dem... Lykke til.. Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå