Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har opplevd at tromhinnen har sprukket flere ganger?

Har en tulle på 7 mnd. Tromhinnen hennes har sprukket 2 ganger nå på under 1 mnd. Blir litt bekymret for hørselen hennes.

Er det noen som har barn som har opplevd dette?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Trommehinnene til sønnen min har sprukket flere ganger. Han har litt redusert hørsel på høyre øre. Han hadde veldig mange øre- og halsbetennelser. Nå har han fått dren i ørene og fjernet falske mandler, og har ikke hatt en eneste infeksjon etter det.

Skrevet

Jeg har ikke ørebanr men er ørebarn.Jeg hadde gjentatte betennelser fra jeg var 1 år til 5 år...Har kurer på kurer til ingen nytte.Etterhvert hadde jeg noen runder med dren som hjalp og jeg ble kvitt ørebetennelse.Men fikk varige meen..Jeg har hørselshemminger på begge ører,værst på det øre som hadde flest betennelser.

Skrevet

Uff! Gjør vel ikke noe siden hun er så liten? Var til lege før i uken, men er jo ikke så lett å se noe i små ører...

Skrevet

For hver gang trommehinnen sprekker blir det jo noe arrdannelse. Hvor mye arrdannelse er det som avgjør om det blir nedsatt hørsel. Også om det er kronisk væskeansamlinger bak trommehinnen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...