Gå til innhold

jeg blir stadig overrasket over hva mini forstår


Anbefalte innlegg

Skrevet

han er 20 mnd. tråkket på en bit av en skive, så sto han og stresset for å få den av. så sier jeg:du må ta den av med hånden. og hva gjør han? jo tar den av med hånden. litt senere finner han noe papir som skal kastes. jeg sier: kan du ta det ut i bosset? og han går rett ut på kjøkkenet og kaster det i bosset. jeg bare sto og måpte. he he..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe.....ja utrolig hva de forstår.

Mini her griset litt vann på gulvet her om dagen, jeg sa til han at han måtte hente kjøkkenhånduken å tørke opp etter seg. Å hva gjorde han? joda han gikk inn på kjøkkenet, hentet kjøkkenhånduken, tørket opp etter seg og gikk tilbake på kjøkkenet med den etterpå, å hang den på plass!

Jeg har ikke lært han det, men han følger tydeligvis med på hva jeg gjør til vanlig :)

Skrevet

he he.. så flink da. ja tydelig at de følger med. mini gjør masse som vi aldri har lært han. men blir likevel overrasket hver gang. he he

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...