Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #1 Skrevet 3. mai 2009 Vi alle har vel ting vi irriterer oss over/misliker hos andre! Jeg for min del kan ikke fordra folk som alltid setter seg selv først (aldri kan avlyse elelr forandre en avtale for din skyld f.eks) Folk som hele tiden må kommentere negative ting hos andre. Folk som spør hvordan du har det, men blir satt ut om du svarer noe annet enn "jo takk bare bra".
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #2 Skrevet 3. mai 2009 Vanen hos ganske mange nordmenn å dra snottet inn nesen, istedetfor å pusse nesen. Det er skikkelig vemmelig.
MorStine+jente09 Skrevet 3. mai 2009 #3 Skrevet 3. mai 2009 Jeg irriterer meg over folk som mangler empati. Jeg irriterer meg over folk som snakker stygt om andre bak deres rygg, men ikke har mot nok til å si det til den personen. Jeg irriterer meg over folk som presser sine egne meninger over på andre, og mener at de selv har rett uansett. Jeg irriterer meg over folk som ikke klarer å forstå at vi alle er forskjellige, med forskjellige meninger, måter å være på og måter å gjøre ting på. Med andre ord så er det stort sett mennesker som ikke har evne til å se forbi seg selv jeg irriterer meg over..
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #4 Skrevet 3. mai 2009 Jeg irriterer meg over folk som er påståelige, som helt og holdent bare mener at deres egen mening er den eneste riktige. De som har et svar på alt. Og de som alltid skal fortelle meg fakta og gi meg råd, som jeg helt fint vet svaret på selv.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #6 Skrevet 3. mai 2009 Folk som går sakte, er en kilde til irritasjon óg aggresjon hos meg.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #7 Skrevet 3. mai 2009 at folk ikke kan snakke. kj, ki og skj lydene. at folk skriver på dialekt. at folk røyker rett uten for dører på butikker osv
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #8 Skrevet 3. mai 2009 Folk det aldri "passer" for.. Kan ikke ta imot besøk nå.. alt må planlegges for der er litt rotete hjemme.. Som om jeg bryr meg! Damer som tar "styringen" over mannen og ikke lar han slippe til verken i samtaler (svarer for han!!!) og bestemmer at han ikke får dra ut og treffe venner.. Folk som ikke kan kjøre bil. Syklister som ikke bruker gang - og sykkelveier!
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #9 Skrevet 3. mai 2009 Dette er vel hovedsakelig et Oslo-problem, men jeg irriterer meg VELDIG over folk som presser seg på buss, bane og/eller trikk før alle som skal av har gått av. Det er så utrolig frekt. Folk som sniker i køer. Folk som gjør ting de helt klart vet er frekt eller uhøflig, for deretter å bare le det bort og ikke en gang be om unnskyldning etterpå, når dette blir påpekt. Folk som snakker høyd i telefonen på buss/trikk/bane. Jeg har selv måttet snakke i tlf enkelte ganger i en slik situasjon, det kan ikke unngås av og til, men det er ikke nødvendig å rope ut så absolutt alle medreisere blir involvert i samtalen deres. Folk som ikke vasker seg på hendene etter å ha vært på do. Det er bare rett og slett DRITEKKELT! Og det er ikke bare menn som ikke gjør det, jeg ser stadig flere kvinner/jenter som ikke gjør det på offentlige toaletter. Noen skyller fingrene raskt i kaldt vann og tror det er greit. DET ER DET IKKE. Jeg blir kvalm. Folk som ikke holder seg for munnen når de nyser. Jeg er ikke interessert i å få snottet deres på meg faktisk. Usj! Folk som tygger veldig "høyt" med tyggisen, og smeller med den mellom tennene og slafser. Det er utrolig irriterende å høre på. Sikker mer også, men jeg får vel slutte før dere alle tror jeg er helt "nutcase". hehehe...
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #10 Skrevet 3. mai 2009 Kan ikke fordra at folk er sent ute, klokken 1900 betyr ikke 2100... Fatter ikke at folk må stille seg opp i dører/trapper ol for å snakke sammen, det kommer andre som skal forbi altså!!! Blir en smule irritert av folk som ikke kan si Kino, Kylling, og sånne andre enkle ord riktig... Og ikke minst som en over her sa, folk som smatter med tyggis...eller smatter, slurper ol når de spiser!!! Eller det aller verste, drar tennene over gaffelen når de spiser!!!! Det er 1000 ting til jeg kommer på mens jeg sitter her, men kjenner jeg begynner å koke bare jeg tenker på det så tror kanskje jeg skal gi meg der ja!!
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #11 Skrevet 3. mai 2009 Irriterer meg grenseløst over folk som kjører under fartsgrensa og ikke slipper folk forbi, eller gasser på som helvete så fort det kommer en rett strekning.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #12 Skrevet 3. mai 2009 Irriterer meg mest over meg selv, jeg :-P Skulle lest på eksamen, men nei... Her sitter jeg. Skulle ha begynt å lese for lenge siden, men eksamenen er rett rundt hjørnet. Skulle vært disiplinert nok til å være foreberedt til forelesning samt det å lese jevnt gjennom hele året - NEI DA, ikke jeg. BLæh.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #13 Skrevet 3. mai 2009 Folk som "snur seg etter vinden", altså alltid er enig med den de snakker med og aldri forteller hva de egentlig mener selv. Humørsyke mennesker er umulig å forholde seg til, vet aldri hvor du har de henne. Folk som alltid skal snakke om sykdommer, sine egne eller andres fungerer like bra, bare de får snakket om noe elendig
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #14 Skrevet 3. mai 2009 Tiltaksløse folk, som sutrer over alt de ikke får gjort uten å løfte en finger for å få det gjort. Påståelige folk, som "vet" hva som er riktig selv om det umulig kan være sånn. Folk uten respekt for andres tid. Hårsåre mennesker som tolker alt som kritikk mot seg selv (bare å se på utdanningstrådene i det siste. Hjelpe meg!)
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #15 Skrevet 3. mai 2009 JEG IRRITERER MEG OVER FOLK SOM IRRITERER SEG OVER ALT MULIG VED ANDRE FOLK!!!!!! PASS PÅ DERE SELV!!!
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #16 Skrevet 3. mai 2009 Ja, særlig at du ikke noen gang irriterer deg over andre...eller du irriterer deg over folk som irriterer seg over ting, så den er grei Jeg irriterer meg over folk som aldri blir irritert og ikke kan vise litt temperament
malingus Skrevet 3. mai 2009 #17 Skrevet 3. mai 2009 Jeg irriterer meg over: -Folk som aldri har tid -At folk synes man klager bare fordi man kan snakke om ting som ikke utelukkende er positivt. -Folk som bare ikke forstår at psykisk sykdom stiller på samme linje som fysisk. -Folk sm ikke har egne meninger. -Jenter som sminker seg overdrevet og må gå i siste mote. -Folk som bryr seg om penger (ut over det man trenger for å leve).
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2009 #18 Skrevet 3. mai 2009 Det JEG definitivt irriterer meg mest over, og som jeg ikke klarer å respondere på overhodet, er mennesker som må skryte av seg selv. Da får jeg bare ut noen "mmm", eller noe liknende. Blærk :-(!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå