thea - M har gull i gulping Skrevet 1. mai 2009 #1 Skrevet 1. mai 2009 det var ingen som svarte på innlegget mitt på et annet forum så prøver her jeg:) er det noen her som vet når det blir forsent å dra på 3D? hadde ikke så lyst før, men nå har jeg innmari lyst.. Er snart 31 uker på vei.. og innen jeg får dratt er jeg over 32 uker på vei.. noen som har vært på 3d når dem har vært så langt på vei? håper på svar
Countess Skrevet 1. mai 2009 #2 Skrevet 1. mai 2009 har ikke hørt om noen som har vært så sent. Men det burde jo være mulig det.. Men er det ikke bare å høre med lege da? Ventetiden kan jo være ganske lang.
*toppris* Skrevet 1. mai 2009 #3 Skrevet 1. mai 2009 hentet fra majorstuaklinikken.no Vi mener at 3D ultralyd ikke bare gir en bedre oversikt av fosterets helse, men også at det gir foreldrene en fantastisk mulighettil å oppleve babyens bevegelser, grimaser, smil etc allerede i mamma’s mage. Den beste 3D-bildeopplevelsen får man mellom uke 24 og 34 (før hodet går ned i bekkenet).
thea - M har gull i gulping Skrevet 2. mai 2009 Forfatter #4 Skrevet 2. mai 2009 Hurra:) Da ''rekker'' jeg det akkurat!! Takk for hjelp:)
*toppris* Skrevet 2. mai 2009 #5 Skrevet 2. mai 2009 bare hyggelig:) skal selv når jeg er 27 uker på vei, vi tok det tidlig da, hehe.. fordi vi klarer ikke vente lenger;) hehe... lykke til:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå