Gå til innhold

Facebook spm...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan gjør man så man får en sånn "Måne" når man er online men ikke aktiv. Vet ikke hvordan jeg skal forklare...

 

men av og til har jeg lyst til å være pålogget uten å være tilgjengelig, for chat osv.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

nederst i hjørnet ved der man ser hvem som er online er det et menneske med en grønn prikk på. Så kommer det noe opp som koble fra eller noe.

Når man har sånn hvit runding betyr det at man er logget på, men at de ikke er tilgjenglige, altså ikke driver å klikke rrundt på facebook. Altså Idle time :)

 

I det de trykker for å feks se litt rundt så blir den grønn igjen :)

You see? :)

Skrevet

Takk for svar :)

 

men er det slik at jeg kan stille inn på "idle" selv, eller blir det bare automatisk hvis jeg er inaktiv i f eks noen minutter?

Skrevet

Det blir bare når du er inaktiv :) Men du kan koble fra, men da ser du ikke hvem som er pålogget heller. Bare å trykke "koble fra" eller trykke på den røde mannen eller noe slikt :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...