Gjest Sekretøsa Skrevet 29. april 2009 #1 Skrevet 29. april 2009 Den slutta å fungere på søndag, mens vaska allerede lå å skreik om å bli rein! Ringte verksted på mandag, og de kom idag. Men neeei, kunne ikke fikse den idag Må vente 1 hel uke før de får gjort det Tenkte jeg kunne ta med tøy på jobb om det ble helt krise, bare for å få vaska unna litt så unga har reint tøy.. men den er jaggu ødelagt den også! Så ringte jeg tante, for å høre om jeg kunne komme å vaske noe tøy der, men jaggu så var den vaskemaskina tatt fyr! Så de får ikke fiksa sin på en stund de heller! Jeg kjenner jeg blir en smule desperat!
Let's hear it for the boys! Skrevet 29. april 2009 #2 Skrevet 29. april 2009 Vet hvordan du har det! Vi har vaskekjeller, og har mistet kortet!! Helt krise, faktisk. Styret er så strenge på det, så får ikke nytt kort før om en uke!
Gjest Sekretøsa Skrevet 29. april 2009 #3 Skrevet 29. april 2009 Det er jo faktisk like ille! UTEN vaskemaskin, liksom?? Hvorfor kan dem ikke gi dere nytt da? Redd noen utenifra kommer å vasker klærne sine på deres område?
Let's hear it for the boys! Skrevet 29. april 2009 #4 Skrevet 29. april 2009 Fordi de fyller på kortene KUN en gang i mnd, og da vil de heller ikke gi oss nytt kort! Forbanna hensynsløse idioter!
Gjest Sekretøsa Skrevet 29. april 2009 #5 Skrevet 29. april 2009 herreguuuuuuud, snakker om å være vrange!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå